Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Svitavsko

Sestřička.cz je celorepubliková síť domácích zdravotních sester. Náš Svitavský tým vznikl z touhy pomáhat lidem a dopřát jim kvalifikované služby domácí péče i v našem regionu. Nejsme jen zdravotní sestry, pracují u nás i šikovné pečovatelky a další odborníci zaměření na péči o nemocné v domácím prostředí. Díky tomu pro vás na požádání umíme zařídit i pečovatelskou službu nebo třeba vypůjčení různých zdravotních pomůcek.

My, sestřičky ze Svitavska máme nejen profesionální znalosti, ale i bohaté zkušenosti s péčí o nemocné. Za tu dobu, co v oboru působíme, jsme se starali už o mnoho pacientů. Většina z nich se stala téměř naší rodinou. Vzájemná důvěra a společné chvíle strávené při zotavování nám ukazují, že jdeme správným směrem. Že laskavost, ochota a empatie jsou vlastnosti, které naši klienti potřebují cítit. A protože nás práce baví, rozdáváme tyto nehmotné potřeby spolu se zdravotní péčí zcela automaticky.

Využijte naši spolehlivost ve svůj prospěch a staňte se součástí rodiny našich pacientů. Postaráme se o vás. Diskrétně a s pečlivostí sobě vlastní.


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Podívejte se, ve kterých regionech pracují naše kolegyňky. Jestli jejich pomoc vy nebo vaši blízcí potřebujete, dejte jim o sobě vědět. Postarají se o vás. 

​​mapa

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra