Služby Svitavské Domácí zdravotní péče

Ptáte se, co vám domácí zdravotní péče přinese za výhody? Je jich spousta. Především však dostanete kvalifikovanou každodenní zdravotní péči v domácím prostředí. Pracujeme tehdy, kdy vám to vyhovuje. Nevytáhneme vás z postele ráno, když si rádi přispíte, ani vás nevyrušíme u oblíbeného seriálu. Přijedeme v čase, který si předem domluvíme. A pak pro vás zařídíme kompletně vše, co vaše zdraví vyžaduje. S citlivostí, pochopením a ohledem.

Pro koho je domácí zdravotní péče určená?

Pro všechny nemocné lidi ze Svitav a okolí, kteří se chtějí léčit doma. Nezáleží na vašem věku, pohlaví, ani chorobě. Každý pacient si zaslouží tu nejlepší zdravotní péči a tu také dostane. Zdravotní sestra má u vás doma dostatek času věnovat se pouze vám a vašim potřebám. Není rozptýlena jinými povinnostmi ani pacienty. Osobní přístup uvolní vaše napětí a vy se budete cítit pohodlně.

Vůbec se nebojte, že byste nás svými potřebami obtěžovali. Víme, co nemoc obnáší a jaké obtíže ji mohou doprovázet. Od toho tu jsme, abychom vám pomohli. A navíc, nejste v podobné situaci jediní. Služeb domácí péče (home care) využívá mnoho lidí. Využijte je i vy a pojďme společnými silami dělat postupné krůčky k vašemu uzdravení.

Domácí zdravotní péče je na základě potvrzení praktického lékaře plně hrazena zdravotní pojišťovnou. 

NA NIC NEČEKEJTE A ROVNOU SE U NÁS OBJEDNEJTE