Domácí zdravotní péče Svitavsko

Nezvládáte péči o sebe ani domácnost? Potřebujete někoho, kdo by vám pomohl s ošetřováním vaší blízké osoby? Od toho jsme tu my. Tým Domácí zdravotní péče Svitavsko. Pojďte se podívat, co všechno pro vás uděláme a jaká pozitiva vám naše pomoc přinese.

Co je výhodou domácí zdravotní péče?

Bezpochyby léčení v domácím prostředí. Bezpečí domova a milovaní lidé kolem dělají zázraky. Duše se dostává do psychické rovnováhy. Uzdravení probíhá klidněji a rychleji. Nenahraditelný je i osobní přístup zdravotních sester. V čase návštěv se věnují pouze jednomu pacientovi. Odpadá nervozita a stres. Laskavost, ohleduplnost a přizpůsobení se individuálním potřebám zvyšuje u nemocného sebevědomí a svoji nemoc tak lépe snáší. Léčba v domácnosti minimalizuje riziko nákazy nemocničních infekcí. 

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás


 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE

Jak zdravotní péče v domácnosti probíhá?

Po celou dobu, kdy se o vás staráme, spolupracujeme s vaším ošetřujícím lékařem. Ten připraví ošetřující plán a na základě průběžně podávaných informací ho může upravovat podle aktuálních potřeb. Během pravidelných návštěv naše sestry mimo jiné zařídí aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizaci, kontrolu krevního tlaku i glykemií nebo odběry biologického materiálu.